Kontakt

Dostat se k nám do sboru se může zdát na poprvé trochu komplikované. Kdo však k nám cestu jednou našel, zjistil, že je to vlastně jednoduché. Zde pár praktických rad - jen pro jistotu :-) 

Ze zastávky Kačerov můžete jet autobusem č. 150 do zastávky Písková (na znamení), nebo zastávky Platónova, kde sejdete po schodech dolů, zahnete doleva. Projdete krátkou téměř polní cestou, romanticky lemovanou křovinami všech druhů a stromy (především třešeň a špendlíky). Až dojdete k silnici. Jděte stále po "hlavní" směrem dolů až do levotočivé zatáčky, kde již za třemi vzrostlými stromy (vedle hotelu Bali) uvidíte náš sbor.

Podobně "komplikovaná" cesta je i ze Smíchovského nádraží, odkud můžete jet autobusem č. 253 do zastávky Písková či Platónova (my preferujeme zastávku Platónova, protože je to prostě z kopce).

Kdo by k nám však chtěl cestovat tramvají. Nechť dá šanci lince č. 3 a 17. Výstup na Čechově čtvrti a pak klidná cesta vzhůru skrze starou část Modřan (ulicemi: Na Havránce, Písková, Bojovská a Dolnocholupická). Chůze cca 15 minut.

Těšíme se na setkání!Adresa:

Náboženská obec CČSH 

Dolnocholupická 520/63, 

Praha 12 - Modřany, 142 00

Telefon:

+420 732 655 068

E-mail:

ccshmodrany@email.cz

IČo: 73631841