Projekty

Naše bohumilé myšlenky a slova se snažíme prakticky realizovat. Připravili jsme tak několik projektů skrze které bychom rádi pomáhali našim věrným věřícím členům sboru, ale i všem bližním, kteří s naší církví sympatizují, či ještě ani neznají. 

Kanalizace sboru

V našem sboru jsme konečně po třiceti letech fungování náboženské obce dosáhli toho, že máme kanalizační přípojku. Doufáme, že budeme mít dostatek sil, víry, a Božího požehnání, aby se podařily i další úpravy a zvelebování stávající budovy. Za Vaši podporu děkujeme! 


Sociální projekty

Pokud řešíte nepříznivou životní situaci, potřebujete se zorientovat v dávkách a organizacích, nebo si jen potřebujete popovídat, je tu pro Vás naše sociální poradna. 

pomáháme také s nákupy pro seniory či doprovody k lékařům a na úřady. Více informací na telefonním čísle 732 655 068 (Anna Kamarýtová)

Kultura a vzdělávání

Člověk se má celý život co učit. A my tak chceme činit s radostí a ve společenství druhých lidí - našich bližních. A tak jsme 1. září 2014  založili Turistický a Kulturní klub Řemdih. Organizujeme naučné přednášky, vzdělávací, etické a tvořivé workshopy a také jezdíme na výlety po celé ČR. Přidejte se k nám!